Po finale pierwszego sezonu BH90210, który odbył się 11 września ubiegłego roku, TVLine informuje, że FOX oficjalnie postanowił nie przedłużać serii odrodzeniowej drugiego sezonu. Przyczyny są różne: od konfliktów na planie po niski poziom produkcji. Chociaż ta druga kwestia jest sporna, bo serial cieszył się dużą popularnością.

„Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy ponownie spotkać się na specjalnej letniej imprezie jednej ze starszych serii sieci i obsadzić ją 90210 fanów w całym kraju” – powiedział FOX w oświadczeniu. „Głębokie podziękowania i szacunek dla Briana, Gabrielle, Iana, Jasona, Jennie, Shannen i Tori, którzy wraz z całą ekipą i wszystkimi pracownikami FOX i CBS Television Studios włożyli swoje serca i dusze w to naprawdę pomysłowe i nostalgiczne przebudzenie. ”

View this post on Instagram

3 things happened this past summer… – 1. #bh90210 was the highest rated show of the summer . – 2. Our #bh90210 cast proved that after 20 years, you indeed CAN go home again… – 3. I didn’t cram myself (with 3 pairs of spanx! ) into a red dress I wore on tv when I was 18 years old for nothin… – Sometimes home isn’t where you ARE but who you are WITH. Together, our #bh90210 family can do anything. We’ve proved that to each other and our loyal fans. We ARE better together. – Our show is so meta that all the reality out there just helps us continue to evolve and gives us GREAT new storylines! The gift that keeps on giving. We aim to keep audiences guessing what will happen next. So stay tuned as our journey unfolds… #bh90210 #onthemove #myhighschooldressfits #miraclesdohappen

A post shared by Tori Spelling (@torispelling) on

Pierwszy sezon dramatu komediowego składał się z sześciu odcinków z oryginalnymi gwiazdami Tori Spelling i Jennie Garth pełniącą rolę producenta wykonawczego. Spelling i Garth wraz z Brianem Austinem Greenem wyrazili swoje reakcje na odwołanie i podziękowali fanom za sukces ich ponownego spotkania.
Pierwsza ponownie uruchomiona seria, zatytułowana po prostu 90210, zadebiutowała na The CW w 2008 roku i działała przez pięć sezonów do 2013 roku, w których gościnnie wystąpili oryginalni członkowie obsady Jennie Garth, Shannen Doherty, Ann Gillespie, Tori Spelling i Joe E. Tata.